استفاده از فلز مس در طراحی داخلی ویلا

استفاده از فلز مس که در سال های اخیر وارد حیطه دکوراسیون داخلی شده است، می تواند ویلای شما را به یک ویلای لوکس تبدیل کند. این فلز می تواند زیبایی اعجاب آوری را برای ویلای شما بوجود آورد. افرادی که به دنبال خرید ویلا در متل قو و یا خرید ویلا در کلارآباد می باشند، یک ویلای لوکس و لاکچری را به یک ویلای معمولی ترجیح می دهند. استفاده از ورقه های مس در بخش های مختلف ویلا می تواند مطابق سلایق بسیاری از افراد باشد و مورد پسند اکثر افراد قرار گیرد. شاید استفاده از مس در دکوراسیون داخلی برای شما عجیب باشد. در این مقاله سعی شده کاربردها، مزایا و … این فلز در دکوراسیون داخلی را برای شما شرح دهیم.

 

 

استفاده از فلز مس در طراحی داخلی مکمل خوبی برای سایر مصالح معمولی مانند آجر، شیشه، چوب و … می باشد و می تواند در طراحی های مدرن و کلاسیک مورد استفاده قرار بگیرد. مس نمای زنده ای را ایجاد می کند که می تواند با سایر عناصری که در دکوراسیون داخلی بکار گرفته شده است، در تعامل باشد یک زیبایی خاص و احساس گرما را القا کند.

 

مزایای استفاده از فلز مس در طراحی داخلی

1-دوام و طول عمر فلز مس.

2-مقاومت در برابر خورگی که برای ویلاهای شمال بسیار مناسب می باشد.

3-انعطاف پذیر بودن، شکل پذیری و سهولت در نصب

4-قابلیت بازیافت شدن

 

موارد استفاده از مس در طراحی داخلی

طراحی دیوار: برای زیبایی دیوارهای داخلی می توان از ورقه های مسی استفاده کرد. معمولا از این ورقه ها در قسمت نشیمن ویلا استفاده می شود. وجود دیوارهای مسی در ویلا، بر لوکس بودن ویلا می افزاید و باعث می شود توجه افرادی که به دنبال خرید ویلا در شمال می باشند را جلب کند. این دیوارهای مسی می توانند تصویر ماتی را از سایر قسمت ها انعکاس دهند و همین امر باعث می شود به چشم خریدار لوکس به نظر بیایند.

 

 

کابینت آشپزخانه: برای طراحی کابینت های آشپزخانه می توان روکش های مسی را برای سطح کابینت ها بکار برد. این روکش ها علاوه بر زیبایی چشم نوازی که دارند، باعث انعکاس نور در آشپزخانه می شوند.

سینک ظرفشویی: استفاده از سینک های ظرفشویی از جنس مس و سایر فلزات نظیر آهن، روی، نقره و … به دلیل یون هایی با خاصیت آنتی باکتریال می باشند که امروزه مورد توجه افرادی که قصد خرید ویلا در شمال را دارند، قرار می گیرد.

 

 

استفاده از مس در ویلاهای شمال کاملا سلیقه ای می باشد اما امروزه به یکی از عناصر پرطرفدار در دکوراسیون داخلی در شمال تبدیل شده است. چرا که مس دارای مقاومت بالایی می باشند و در ویلاهای لاکچری و لوکس شمال، جلوه بیشتر و بهتری دارند.

دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 info[at]shemina.net

گروه مشاورین املاک شمینا بانک اطلاعاتی بسیار جامع و دقیقی در زمینه خرید و فروش انواع ویلا، زمین، آپارتمان در شمال کشور و در شهر های متل قو - سلمانشهر - کلارآباد - نمک آبرود - چالوس - نوشهر - سیسنگان - رویان - نور - چمستان - محمود آباد و سرخرود دارد و می تواند شما مشتریان گرامی را در حوزه ی خرید و فروش ملک راهنمائی و همراهی کند. جهت اخذ هرگونه مشاوره، با ما در تماس باشید.

سپردن ملک تقاضای ملک جستجو تماس

مقایسه