تبلیغات دروغین فروش ویلا در شمال

اکثر مردم ایران علاقه خاصی به شهرهای شمالی کشور دارند که ‌دلیل آن وجود آب و هوا و طبیعت بسیار زیبای این مناطق می باشد. جنگل‌های سرسبز و بکر و سواحل زیبای شمال آنقدر طرفدار دارد که در اکثر روزهای سال و به‌ویژه روزهای تعطیل بسیاری از مردم از نقاط مختلف به سوی آن حرکت می‌کنند.

 

 

 

تعداد زیادی از این افراد به دنبال خرید و فروش ویلا در شمال هستند و ممکن است ساعاتی را در روز در اپلیکیشن ها و سایت های خرید و فروش ملک برای خرید ویلا در متل قو و یا خرید زمین در کلارآباد صرف کنند. بسیاری از این سایت ها با تبلیغات دروغ قصد جلب مشتری را دارند. این دروغ می تواند قیمتی پایین تر و بالاتر از قیمت واقعی باشد و یا ممکن است ویلای مورد نظر به لحاظ موقعیت در منطقه خوبی واقع نشده باشد و در حومه شهرهای برند شمالی واقع شده باشند. در چنین مواقعی بهتر است مشتری از سایت های پر بازدید و معتبر که در صفحه اول گوگل قرار دارند مانند “شمینا” و یا سایت های مشابه بازدید و از طریق مشاورین این سایت ها اطلاعات لازم و واقعی را دریافت کنند.

 

 

تمام ویلاها و زمین های موجود در سایت “شمینا” در بهترین نقاط جنگلی و ساحلی شمالی نظیر متل قو، کلارآباد، نمک آبرود، رویان، نوشهر و … قرار دارند و دارای اسناد و مدارک معتبر می باشند که باعث می شود با اطمینان کامل اقدام به خرید ویلا در شمال و یا خرید زمین در کلارآباد کنید. همچنین در این سایت سعی شده ویلاها با قیمت واقعی و منصفانه، با اطلاعات درج شده صحیح و بدون بزرگنمایی در اختیار خریداران محترم قرار بگیرد.

دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 info[at]shemina.net

گروه مشاورین املاک شمینا بانک اطلاعاتی بسیار جامع و دقیقی در زمینه خرید و فروش انواع ویلا، زمین، آپارتمان در شمال کشور و در شهر های متل قو - سلمانشهر - کلارآباد - نمک آبرود - چالوس - نوشهر - سیسنگان - رویان - نور - چمستان - محمود آباد و سرخرود دارد و می تواند شما مشتریان گرامی را در حوزه ی خرید و فروش ملک راهنمائی و همراهی کند. جهت اخذ هرگونه مشاوره، با ما در تماس باشید.

سپردن ملک تقاضای ملک جستجو تماس

مقایسه