تراس سبز ویلا در شمال

تراس معادل کلمه بهار خواب در زبان فارسی می باشد اما از دیدگاه معماری تراس به فضایی غیرمسقف گفته می شود که به ویلا یا آپارتمان ملحق شده و جز مشاعات آن می باشد. به طور کلی تراس بالاتر از فضای بیرونی ویلا قرار می گیرد که در صورت ایستادن در تراس می توان به راحتی منظره های اطراف را دید و از زیبایی های آن لذت برد.

 

 

 

امروزه با یک اقدام خلاقانه می توان از فضای تراس ها به صورت مفید و بهینه استفاده کرد. برای این کار می توان با ایجاد فضای سبز در تراس ها، آن را به تراس سبز تبدیل کرد. با گسترش شهرنشینی و کاهش فضای سبز، افراد به دنبال ایجاد فضای سبز و چشم نواز در خانه خود هستند. چرا که تراس ها تنها فضایی هستند که می توانند از طریق آن نفسی تازه کنند و از نور مستقیم استفاده کنند. به همین دلیل تراس سبز در سال های اخیر مورد استقبال افراد قرار گرفته است.

 

معمولا افرادی که به دنبال خرید ویلا در قو و یا خرید ویلا در کلارآباد هستند، به دنبال فضایی در ویلا هستند که دید کافی به مناظر زیبای جنگل و یا دریا باشد. بنابراین می توانید با ایجاد محیطی زیبا در تراس خود، ساعاتی را در طول روز برای لذت بردن از مناظر اطراف، صرف عصرانه، کتاب خواندن و … در آنجا بگذرانید.

 

 

 

 

برای طراحی تراس سبز می توان از تجهیزاتی مانند فلاور باکس (جعبه گل) که برای فضای بیرون تهیه شده اند، استفاده کنید و در آن گل و گیاهانی متناسب با اقلیم و آب و هوای شهر خود بکارید. برای دیوارهای تراس سبز می توانید از دیوار سبز که به صورت پیش ساخته وجود دارند، استفاده کنید و با کاشت پیچک و گیاه رونده بر زیبایی آن بیفزایید. همچنین از دیگر وسایلی که تراس سبز به ان نیاز دارد، مبلمان و یا صندلی می باشد. برای اینکه مبلمان فضای زیادی را اشغال نکنند می توانید از مبلمان تاشو استفاده کنید. استفاده از نورپردازی در زیبایی تراس سبز تاثیر بسزایی دارد. به طور کلی با استفاده از متریال فراوانی متناسب با سلیقه خود می توانید فضایی زیبا و دلنشین برای خود بوجود بیاورید و از آن لذت ببرید. در صورت تمایل می توانید در محیط تراس سبز، سبزیجات را به صورت ارگانیک پرورش دهید. برای این کار می توانید از گلدان های طبقاتی استفاده کنید که فضای کمتری را اشغال می کند.

 

اگر هدف شما خریداران محترم از خرید ویلا در شمال داشتن دید کافی به مناظر اطراف ویلا می باشد، می توانید با ایجاد همچین فضایی، از زیبایی های جنگل و دریا لذت ببرید.

دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 info[at]shemina.net

گروه مشاورین املاک شمینا بانک اطلاعاتی بسیار جامع و دقیقی در زمینه خرید و فروش انواع ویلا، زمین، آپارتمان در شمال کشور و در شهر های متل قو - سلمانشهر - کلارآباد - نمک آبرود - چالوس - نوشهر - سیسنگان - رویان - نور - چمستان - محمود آباد و سرخرود دارد و می تواند شما مشتریان گرامی را در حوزه ی خرید و فروش ملک راهنمائی و همراهی کند. جهت اخذ هرگونه مشاوره، با ما در تماس باشید.

سپردن ملک تقاضای ملک جستجو تماس

مقایسه