خریداران بیشتر به دنبال چه نوع ویلا در شمال هستند؟

اکثر کسانی که به دنبال خرید ویلا در شمال هستند، به دنبال ویلایی در محیطی بکر هستند که دارای امنیت کامل باشد و همچنین دور از منطقه بومی نشین و با دید کامل به دریا و جنگل باشد. موقعیت ملک به لحاظ جنگلی یا ساحلی بودن بسیار حائز اهیت است چرا که می تواند بر قیمت تاثیر بگذارد. برای خریداران ویلا در شمال مهم است که سازندگان ویلا از چه متریال و مصالحی برای ساخت ویلا استفاده کرده اند. مصالح بکار رفته شده در ساخت ویلا باید بروز و همچنین از کیفیت بالا برخوردار باشد.

 

 

 

اغلب خانواده ها و افرادی که متاهل هستند و قصد خرید ویلا در متل قو و یا خرید ویلا در کلارآباد و سایر شهرهای مجاور را دارند، به دنبال ویلای شهرکی با آرامش و امنیت هستند. برایشان مهم است در روزهایی از سال که در ویلای خود نیستند، ویلا دارای امنیت باشد و شخصی به عنوان نگهبان از ویلایشان مراقبت می کند.

 

نوع دیگر ویلاها معروف به ویلا باغ (باغ ویلا) برای اکثر کسانی که به دنبال خرید ویلا در شمال و در منطقه دنج و خوش آب و هوا هستند، جز ویلاهای پر طرفدار و محبوب به حساب می آید. باغ ویلا به ویلاهایی گفته می شود که متراژ زمینی که در آن ویلا ساخته شده است، بالاست. وجود درختان میوه و یا درختان زینتی، وجود حوض یا استخر در باغ از عناصر مهم این باغ ویلاهاست. همچنین می توان در این باغ ها محیطی برای بازی و سرگرمی کودکان یا محیطی برای بازی و ورزش بزرگسالان فراهم کرد.

 

گروه مشاورین شمینا با در نظر گرفتن سلایق مختلف افراد، آماده مشاوره و خدمات رسانی و همچنین معرفی ویلا در شهرهای شمالی مانند متل قو، کلارآباد، نمک آبرود و … می باشد.

دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 info[at]shemina.net

گروه مشاورین املاک شمینا بانک اطلاعاتی بسیار جامع و دقیقی در زمینه خرید و فروش انواع ویلا، زمین، آپارتمان در شمال کشور و در شهر های متل قو - سلمانشهر - کلارآباد - نمک آبرود - چالوس - نوشهر - سیسنگان - رویان - نور - چمستان - محمود آباد و سرخرود دارد و می تواند شما مشتریان گرامی را در حوزه ی خرید و فروش ملک راهنمائی و همراهی کند. جهت اخذ هرگونه مشاوره، با ما در تماس باشید.

سپردن ملک تقاضای ملک جستجو تماس

مقایسه