خرید نقد و اقساط ویلا در شمال

اکثر ویلاهایی که در شمال ساخته می شوند، به صورت نقدی به فروش می رسند. اما ممکن است شما هنگام خرید ویلا در شمال ، به شرایط پرداخت برخی از ویلاها که به صورت اقساطی می باشد، برخورد کرده باشید. عوامل زیادی بر خرید اقساطی ویلا در شمال تاثیر گذار است که در این مقاله به اختصار هر یک از این عوامل را بررسی می کنیم.

 

 

شهری که قصد شما قصد خرید ویلا در آن را دارید می تواند بر نوع پرداختتان تاثیر گذار باشد. به عنوان مثال اکثر ویلاهایی که در شهرهای درجه سه شمالی نظیر چمستان قرار دارند، به صورت اقساطی به فروش می رسند. همچنین ویلا در این شهرها با قیمت ارزان تر به فروش می رسد. ویلاهایی که در شهرهای برند شمالی نظیر متل قو، کلارآباد و … قرار دارند، راحت تر خرید و فروش می شوند. به همین دلیل شرایط پرداخت آنها عمدتا نقدی می باشد.

 

هنگام خرید ویلا در متل قو و شهرهای مجاور آن مانند کلارآباد و نمک آبرود و … به این نکته دقت کنید که ویلا در محل ممنوعه ساخت ویلا قرار نگرفته باشد؛ چرا که خرید و فروش در این مناطق سخت می باشد و صاحبان ویلا برای اینکه ویلای خود را به فروش برسانند، حاضر هستند شرایط خاص مانند فروش اقساطی را برای فروش ویلا در کلارآباد و متل قو و … در نظر بگیرند. منظور از مناطق ممنوعه ساخت ویلا، مناطقی که داخل بافت نیستند، مناطق صعب العبور و … می باشد.

همچنین ویلاهایی که با کیفیت پایین ساخته می شوند و برای ساخت آن از متریال بی کیفیت استفاده می شود، با تبلیغ فروش قسطی، شما را به خرید ویلا ترغیب می کنند. بنابراین باید به متریال به کار رفته شده در ویلاهای شمال دقت کرد.

 

اکثر ویلاهایی که با شرایط اقساطی به فروش می رسند، ممکن است در خارج از بافت قرار گرفته باشند. بنابراین به دلیل ساخت غیر قانونی، دارای پایان کار نمی باشند.
بنابراین هنگام خرید ویلا در شمال به صورت اقساطی باید به همه موارد فوق توجه کنید. در ضمن باید نوع سند ملک را بررسی نمایید تا ویلا به لحاظ سندیت دچار مشکل نبوده باشد. چرا که اکثر ویلاهایی که دچار مشکل سندیت می باشند، بسیار ارزان تر از قیمت بازار و با شرایط اقساطی به فروش می رسند.

 

در نهایت به این نتیجه می رسیم ویلاهایی که در شهرهای شناخته شده شمالی ساخته می شوند و دارای سند مالکیت شش دانگ، پایان کار، جواز ساخت، کنتور آب و برق و گاز می باشند و هم چنین در ساخت آن از مواد با کیفیت و درجه یک استفاده شده باشد، سازندگان آن حاضر به فروش اقساطی ویلای خود نمی باشند.
چنانچه به دنبال خرید ویلا در شمال یا خرید ویلا در متل قو می باشید، می توانید با گروه مشاورین شمینا تماس حاصل نمایید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 info[at]shemina.net

گروه مشاورین املاک شمینا بانک اطلاعاتی بسیار جامع و دقیقی در زمینه خرید و فروش انواع ویلا، زمین، آپارتمان در شمال کشور و در شهر های متل قو - سلمانشهر - کلارآباد - نمک آبرود - چالوس - نوشهر - سیسنگان - رویان - نور - چمستان - محمود آباد و سرخرود دارد و می تواند شما مشتریان گرامی را در حوزه ی خرید و فروش ملک راهنمائی و همراهی کند. جهت اخذ هرگونه مشاوره، با ما در تماس باشید.

سپردن ملک تقاضای ملک جستجو تماس

مقایسه