خرید ویلا در شمال با هزینه ی کم

شمال کشور، خوش آب و هواترین منطقه ی کشور است که هر ساله میهمانان بسیاری را پذیرا می باشد. شاید هر کدام از این مسافرین، از داشتن یک ویلای جنگلی یا ویلای ساحلی در شمال لذت دوچندانی ببرند تا هر زمان که خواستند،بدون نگرانی به ویلای شمال خود سفر کنند و با خیالی آسوده از این سفر لذت ببرند.
بی شک یکی از مهمترین مسائلی که عامل بازدارنده ی برای فکر کردن راجب این مسئله است بحث هزینه ی خرید ویلا در شمال می باشد. در این مقاله می خواهیم به این مساله بپرازیم و خواهیم دید که نیازی هم نیست آنقدرها نگران این مسئله باشیم و می توانیم با در نظر گرفتن برخی جوانب و بهره بردن از برخی امتیازها به راحتی دست به خرید ویلا ارزان در شمال بزنیم.

 

 

در بین شهرهای شمالی برخی شهرهای مازندران از جمله متل قو، نمک آبرود، کلارآباد و نوشهر و … مورد توجه بیشتر گردشگران واقع شده است و ساخت و سازهای غیر بومی بیشتری را در این مناطق شاهد هستیم و شما می توانید بدون دغدغه ی ساخت و ساز، خرید ویلای ارزان در نوشهر را بررسی کنید.
فروش ویلا در شمال به عنوان یک دغدغه محسوب نمی شود، زیرا در چنین منطقه ی پر گردشگر و پر ترددی خرید و فروش ویلا از رونق بالایی برخوردار است و شما به راحتی می توانید ویلای خود را بفروشید. بنابراین ما بیشتر به دنبال تشریح برای خرید موفق یک ویلای ارزان در شمال هستیم.
خرید ارزان ویلا در نمک آبرود منوط به در نظر گرفتن چند مورد است، ازجمله موقعیت ویلا به لحاظ ساحلی و جنگلی بودن، ویلای شهرکی و غیر شهرکی، سن بنا و متراژ، منطقه ای که برای خرید ویلا انتخاب می کنید.

 

خرید ویلای ساحلی یا جنگلی؟
جالب است بدانید که ویلای ساحلی در نوشهر قیمتی به مراتب بیشتر در مقایسه با ویلای جنگلی دارد، پس اگر به دنبال صرف هزینه ی کمتر برای خرید ویلا در نوشهر هستید، باید حواستان بیشتر سمت خرید ویلای جنگلی در نوشهر باشد.

 

 

خرید ویلای شهرکی یا غیر شهرکی؟
ویلاهایی که در شهرک ها واقع می شوند به خاطر فراهم آوردن امکانات بیشتر و امنیتی که فراهم می کنند از ویلاهای غیر شهرکی گران تر هستند.

 

سن بنا و متراژ آن
یکی از دیگر مواردی که در تعیین قیمت ویلا تاثیر گذار است قدمت بنا می باشد، طبیعتا بنای با قدمت بیشتر هزینه ی کمتری نیز در پی خواهد داشت، بنابراین برای خرید ویلای ارزان در شمال می توانید به دنبال ویلاهای قدیمی تر باشید.
یکی از موارد مهمی که باید به آن توجه کرد متراژ بناست، هر چه متراژ بنا کمتر باشد ویلا ارزان تر خواهد بود.

 

کجا؟
مسئله ی بعدی که لازم است به آن توجه کنید مکانی است که می خواهید در آن یک ویلا داشته باشید. در واقع مورد آخر تقریبا به نسبت سایر موارد در قیمت گذاری تعیین کننده تر است.

خرید ویلا در نمک آبرود و متل قو که مناطق گردش پذیرتری هستند نیازمند صرف هزینه ی بیشتری هم می باشند، پس اگر می خواهید در این مناطق ویلا با هزینه ی کم بخرید باید به دنبال پیدا کردن ویلای پیش فروش شده یا ویلاهای مسن تر و در مناطق جنگلی و غیر شهرکی بگردید.
خرید ویلا در متل قو بسته به اینکه در فاصله ی نزدیک از مرکز شهر باشد یا خیر در مناطق مختلف متفاوت است، هر چقد به شهر نزدیک تر باشید باید بیشتر هزینه کنید.
خرید ویلای ساحلی در نور به نسبت سایر نقاط یاد شده بیشتر است زیرا نوار ساحلی نور گسترده است. اما این مسئله چیزی از قیمت آن نخواهد کاست و برای خرید ویلای ارزان در نور باید به دنبال گزینه ی خرید ویلای جنگلی و یا خرید اقساطی ویلا در شمال باشید.
فروش ویلا در محمود آباد نیز به نسبت برخی نقاط یاد شده از قیمت مناسبتری برخوردار است.
اگر شما به دنبال خرید ویلا در شمال و در مناطق کم ترددتر و آرام تر هستید می توانید نقاط روستایی را نیز در لیست خود قرار دهید، روستاها در شمال کشور فاصله ی زیادی از مرکز آن شهر ندارند و نیازی نیست شما نگران طی مسافت تا رسیدن به مرکز شهر باشید، همچنین این مناطق از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار هستند.

 

 

با در نظر گرفتن موارد یاد شده و به کار گیری آن به راحتی می توان یک ویلای ارزان در شمال خرید و علاوه بر لذت داشتن ویلا در شمال به نوعی سرمایه گذاری در شمال هم محسوب می شود.

دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 info[at]shemina.net

گروه مشاورین املاک شمینا بانک اطلاعاتی بسیار جامع و دقیقی در زمینه خرید و فروش انواع ویلا، زمین، آپارتمان در شمال کشور و در شهر های متل قو - سلمانشهر - کلارآباد - نمک آبرود - چالوس - نوشهر - سیسنگان - رویان - نور - چمستان - محمود آباد و سرخرود دارد و می تواند شما مشتریان گرامی را در حوزه ی خرید و فروش ملک راهنمائی و همراهی کند. جهت اخذ هرگونه مشاوره، با ما در تماس باشید.

سپردن ملک تقاضای ملک جستجو تماس

مقایسه