خیابان ویلاها

علاوه بر ظاهر ویلا باید به نکات دیگری هم هنگام خرید ویلا در شمال توجه کرد و آن عبارت است منطقه ای که در آن ویلا می خریم و خیابانی که ویلا در آن واقع شده است. در واقع ممکن است ویلا در منطقه ای شلوغ یا بالعکس در منطقه ای بی سر و صدا واقع شده باشد، در جاده ای آسفالت شده یا در جاده ای خاکی ساخته شود. توجه به این نکات یک مسئله ی مهم هنگام خرید ویلا به شمار می رود و ما در این مقاله می خواهیم به بیان این مسئله بپردازیم.

 

 

 

 

در شمال کشور شما می توانید شاهد انواع جاده ی خاکی، آسفالت، سنگ فرش باشید. جاده های خاکی را بیشتر می توان در کوچه ی روستاها مشاهده کرد.

سنگ فرش ها را می توان یکی از نمونه های زیبا در ساخت کوچه یا خیابان ها به شمار آورد. سنگ فرش ها را به صورت ترکیب رنگی نیز می توان استفاده کرد و ترکیب رنگی زیبایی را ساخت و مسیرهای منتهی به ویلا را جذاب نمود. با گل کاری در مسیر منتهی به ویلاها می توان آنها را جذاب تر کرد. برای زیباتر کردن مسیر می توان در اطراف درختان از سنگ های تزیینی استفاده کرد.

از سنگ فرش ها برای بهبود مسیرها در بافت های فرسوده نیز استفاده می شود و این مسئله باعث می شود تا تفاوت های بین مکان نوساز و جدید کمتر به چشم بیاید و یک بافت فرسوده را مانند یک بافت نوساز جلوه داد.

 

 

 

کوچه باغ ها را می توان یکی دیگر از مسیرهایی دانست که در آن می توان از سنگ فرش استفاده کرد و آن را به محیطی دنج تبدیل نمود.

برای خیابان های منتهی به ویلا می توان از موزاییک نیز استفاده کرد که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. به خاطر آب و هوای مرطوب شمال کشور، مصالحی که در خیابان و کوچه استفاده می شوند باید در برابر رطوبت مقاوم باشند و از مصالح مرغوب استفاده شود. برای جلا دادن به سنگ ها و محافظت آن ها در برابر آفتاب و باران از رنگ هایی استفاده می شود که لازم است آن ها نیز از کیفیت خوبی برخوردار باشند.

 

هرچند معماری داخلی و خارجی ویلا بسیار مهم است و باید همه ی جوانب هنگام طراحی در نظر گرفته شود اما رسیدگی به نمای بیرون ویلا نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و زیباسازی خیابان ها و کوچه ها به عنوان یک رکن مهم در زیبا سازی ویلا به شمار می رود. بنابراین هنگام خرید ویلا در متل قو و یا خرید ویلا در نمک آبرود به خیابانی که ویلا در آن واقع شده است نیز توجه نمایید.

دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 info[at]shemina.net

گروه مشاورین املاک شمینا بانک اطلاعاتی بسیار جامع و دقیقی در زمینه خرید و فروش انواع ویلا، زمین، آپارتمان در شمال کشور و در شهر های متل قو - سلمانشهر - کلارآباد - نمک آبرود - چالوس - نوشهر - سیسنگان - رویان - نور - چمستان - محمود آباد و سرخرود دارد و می تواند شما مشتریان گرامی را در حوزه ی خرید و فروش ملک راهنمائی و همراهی کند. جهت اخذ هرگونه مشاوره، با ما در تماس باشید.

سپردن ملک تقاضای ملک جستجو تماس

مقایسه