مراحل پیش فروش ویلا در شمال

امروزه یکی از شرایط فروش ویلا در شمال، به صورت پیش فروش ویلا می باشد. در این مقاله می خواهیم نکات و چالش های این نوع خرید و فروش را مورد بررسی قرار دهیم.
پیش خرید ویلا در شمال گزینه مناسبی برای افرادی است که می خواهند به صورت اقساطی صاحب ویلا شوند. در پیش فروش ویلا شما مجبور نیستید تمام هزینه خرید ویلا در شمال را یکجا پرداخت کنید. البته برای این کار قوانینی هم در نظر گرفته شده است که خریدار و فروشنده می توانند با خیال راحت و با اطمینان معامله را به پایان رسانند.

 

 

به عنوان مثال می خواهید ویلایی را در کلارآباد پیش خرید کنید. معمولا برای پیش خرید ویلا در کلارآباد ، مذاکرات و قرارداد در مراحل نخست ساخت ویلا و یا قبل از شروع پروژه تنظیم می شود. طبق این قرارداد پیش خریدار به ازای پیشرفت کار، مبلغی را به پیش فروشنده پرداخت می کند. همچنین پیش خریدار می تواند مشخصات ویلای خود را مشخص کند و فروشنده تضمین کند که ویلایی مطابق با درخواست پیش خریدار به او تحویل دهد.

 

 

قوانین پیش فروش ویلا در شمال
افزایش قیمت ویلا در متل قو و کاهش قدرت خرید افراد برای خرید ویلا در متل قو ، باعث شده پیش فروش ویلا طرفداران زیادی پیدا کند. این کار علاوه بر مزایایی که دارد می تواند همراه با ریسک باشد چرا که قرارداد مربوط به ملکی است که در حال حاضر وجود ندارد. بنابراین لازم است قبل از پیش خرید ویلا در شمال از قوانین آن آگاهی کامل پیدا کنید.
بنابراین لازم است تمام مشخصات فردی پیش خریدار و پیش فروشنده مانند نام، شماره شناسنامه، آدرس، شماره تماس و … را در قرارداد ثبت کنید. جزییات ویلا مانند مساحت ویلا، نقشه ویلا، نوع متریال، تعداد طبقات ویلا، زمان تحویل و … باید در قرارداد ثبت شود. در پایان قرارداد باید قید کنیم اگر ویلا در هنگام تحویل با آنچه که در قرارداد مغایر بود، پیش خریدار می تواند معامله را فسخ کند و یا از ثمن معامله کم شود. همچنین هزینه های پرداخت شده در هر مرحله باید ثبت شود.

 

در پایان پس از اتمام کار ساخت ویلا و نظارت مهندس ناظر و پرداخت تمامی هزینه های ساخت، طرف پیش خریدار می تواند با ارائه مدارک لازم به دفترخانه استاد رسمی درخواست انتقال سند نماید.

دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 info[at]shemina.net

گروه مشاورین املاک شمینا بانک اطلاعاتی بسیار جامع و دقیقی در زمینه خرید و فروش انواع ویلا، زمین، آپارتمان در شمال کشور و در شهر های متل قو - سلمانشهر - کلارآباد - نمک آبرود - چالوس - نوشهر - سیسنگان - رویان - نور - چمستان - محمود آباد و سرخرود دارد و می تواند شما مشتریان گرامی را در حوزه ی خرید و فروش ملک راهنمائی و همراهی کند. جهت اخذ هرگونه مشاوره، با ما در تماس باشید.

سپردن ملک تقاضای ملک جستجو تماس

مقایسه