ویژگی های اتاق خواب مستر

احتمالا در آگهی های فروش ویلا در کلارآباد یا خرید ویلا در متل قو ، به کررات اتاق مستر را بعنوان آپشن برای خرید ویلای لوکس در شمال دیده اید. در این مقاله می خواهیم ویژگی های این اتاق را برای شما بازگو کنیم و تجهیزات مختلف آن را بررسی کنیم.

در ابتدا لازم است بدانیم واژه مستر (master) برای قسمتی از خانه کاربرد دارد که دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد باشد یا زمانی به کار برده می شود محل مورد نظر از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد.

امروزه اکثر ویلاهایی که در شمال ساخته می شوند، حداقل دارای یک اتاق خواب مستر می باشند. اتاق خواب مستر بزرگترین اتاق خواب یک ویلا می باشد. بنابراین باید بعد فضا مورد توجه قرار گیرد. چرا که باید فضای کافی برای یک تخت دو نفره، میز آرایش، کمد، سرویس بهداشتی، حمام، کلوزت روم و … باشد.

 

 

طراحی اتاق مستر باید به گونه ای باشد که فضایی آرام برای رفع استرس و دغدغه های روزانه ایجاد کند. این کار را می توان با استفاده از دیوارپوش ها مدرن و متناسب با اتاق خواب، استفاده از نورپردازی مخفی که جلوه خاصی به این اتاق های مستر می دهد، انجام داد.

باید دقت کرد اتاق خواب مستر نباید صرفا محیطی برای خواب باشد. می توان با استفاده از مبلمان مناسب، قفسه کتاب و … آن را به اتاق نشیمن تبدیل کرد و ساعاتی در روز را در آن گذراند.

 

 

 

برای بهینه سازی فضای اتاق خواب مستر، می توان با طراحی دکوراسیون مناسب به اتاق نظم بخشید تا وسایل در معرض دید نباشند. بهترین روش برای نظم بخشیدن به وسایل، ایجاد قفسه و کمد در اتاق می باشد.

 

برای زیبایی اتاق خواب مستر می توان از فاکتورهای دکوراتیو مانند تابلو و آثار هنری در بالای تخت، کنار پنجره و … استفاده کرد. برای این کار باید رنگ، بافت و متریال را در نظر داشته باشید تا متناسب با بقیه اجزا باشد.

همچنین می توانید با رنگ آمیزی دیوارها اتاق خود را زیباتر کنید. برای ایجاد تنوع می توانید از رنگ های تضاد، رنگ های خنثی، رنگ های سر و گرم در کنار هم استفاده کنید.

چنانچه به دنبال خرید ویلا در شمال همراه با خواب مستر می باشید، می توانید با گروه مشاورین شمینا تماس حاصل نمایید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 info[at]shemina.net

گروه مشاورین املاک شمینا بانک اطلاعاتی بسیار جامع و دقیقی در زمینه خرید و فروش انواع ویلا، زمین، آپارتمان در شمال کشور و در شهر های متل قو - سلمانشهر - کلارآباد - نمک آبرود - چالوس - نوشهر - سیسنگان - رویان - نور - چمستان - محمود آباد و سرخرود دارد و می تواند شما مشتریان گرامی را در حوزه ی خرید و فروش ملک راهنمائی و همراهی کند. جهت اخذ هرگونه مشاوره، با ما در تماس باشید.

سپردن ملک تقاضای ملک جستجو تماس

مقایسه