پیشنهاداتی مفید برای خرید زمین و ویلا در شمال

اگر قصد خرید ویلا در متل قو را دارید، باید به مواردی در رابطه با خرید و فروش ویلا در متل قو توجه نمایید تا به راحتی بتوانید ویلایی مطابق با سلیقه خود انتخاب نمایید. تعدادی از این موارد کاملا سلیقه ای بود، اما چنانچه نیاز به تجربه و مهارت در زمینه خرید ویلا در شمال را دارید، گروه مشاورین املاک شمینا می تواند در این زمینه مشاوره های تخصصی را به شما عزیزان ارائه دهد.

 

 

نکات مهم هنگام خرید ویلا در شمال

1-تصمیم برای خرید ویلا در شمال: در گام نخست، خریدار با توجه به هزینه و بودجه، که امری کاملا شخصی می باشد اقدام به خرید ویلا در متل قو (سلمانشهر) و یا خرید زمین در متل قو می کند.

 

2-انتخاب ویلا: پس از تصمیم خرید ویلا در متل قو و یا سایر شهرهای مجاور و یا خرید زمین در متل قو و مشورت با متخصصین این حوزه، به یک جمع بندی می رسید و ویلایی را طبق سلیقه خود انتخاب می کنید. این ویلا باید از لحاظ مختلف مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد که در زیر به نکاتی در این باره اشاره می شود:

 

الف)شناخت و تشخیص سلامت ملک: برای تشخیص سلامت ملک دو راه پیش رو خواهید داشت. اول اینکه شما می توانید به فروشنده یا مسئول فروش اعتماد کنید و اقدام به خرید ویلا در شمال و یا خرید زمین در شمال نمایید. دوم اینکه می توانید از طریق دوائر دولتی اقدام به استعلام ملک نمایید.

 

ب)شهرکی و غیر شهرکی بودن ویلای مورد نظر: شهرک به مجموعه ای از ویلاها گفته می شود که در محیطی محصور، کنار هم قرار گرفته اند و دارای مشاعات، امکانات رفاهی و تفریحی و قوانین خاص می باشد که تمام صاحبان ویلاها باید به آن پایبند باشند. ویلای غیر شهرکی در خارج از محیط شهرک قرار دارند و دارای قوانین و ضوابط ویلاهای شهرکی نیستند. همچنین برای برقراری امنیت این ویلاها می توان از نگهبان و یا دوربین های مداربسته کمک گرفت.

 

ج)آرامش و چشم انداز زیبا: ویلاها در شمال باید دارای موقعیت جغرافیایی مناسب و چشم انداز زیبا به جنگل و یا دریا باشد. همچنین ویلاها باید با فاصله مناسب از هم ساخته شوند تا ساکنان آن احساس امنیت و آزادی داشته باشند.

دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 info[at]shemina.net

گروه مشاورین املاک شمینا بانک اطلاعاتی بسیار جامع و دقیقی در زمینه خرید و فروش انواع ویلا، زمین، آپارتمان در شمال کشور و در شهر های متل قو - سلمانشهر - کلارآباد - نمک آبرود - چالوس - نوشهر - سیسنگان - رویان - نور - چمستان - محمود آباد و سرخرود دارد و می تواند شما مشتریان گرامی را در حوزه ی خرید و فروش ملک راهنمائی و همراهی کند. جهت اخذ هرگونه مشاوره، با ما در تماس باشید.

سپردن ملک تقاضای ملک جستجو تماس

مقایسه