چرا خرید ویلا در شمال؟

قطعا همه ما زمانی که تصمیم به مهاجرت می گیریم، قصدمان رفتن به مناطقی بهتر از محل زندگی فعلی مان هم از لحاظ رفاهی و هم از لحاظ آب و هوایی می باشد. هر منطقه از کشورمان دارای آب و هوای متفاوتی است که در این مقاله به معرفی و بررسی انواع آب و هوا در مناطق مختلف کشورمان می پردازیم.

 

 

 

منطقه جنوبی کشور، به طور قطع، یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در روزهای تعطیل و غیر تعطیل است. این مناطق دارای جاذبه های گردشگری همچون بیابان های وسیع با پوشش گیاهی خاص، اسکله ها و بندرگاه های عظیم، آبی بیکران خلیج فارس و … می باشد که هر ساله باعث جذب گردشگر به شهرهای جنوبی می شود. با وجود زیبایی ها و جاذبه های گردشگری فراوانی که در جنوب کشور وجود دارد، بارش کم در این منطقه و آب و هوای گرم و خشک عامل اصلی بازدارنده مهاجرت و سکونت دائم در این منطقه می باشد. آب و هوای این مناطق در دو فصل پاییز و زمستان بسیار مطبوع می باشد. همچنین مناطق شرق و غرب کشور نیز به دلیل وجود قومیت ها با لهجه و گویش خاص، عدم وجود دریا و ساحل، نزدیک بودن به مرزهای کشور و … مناطق مناسبی برای سکونت دائمی نمی باشد.

 

 

 

شمال کشور دارای زیبایی های طبیعی فراوان از جمله جنگل های همیشه سرسبز و دریای و ساحل بکر و امکانات رفاهی مانند فروشگاه های برند، رستوران و … می باشد. در برخی شهرهای شمالی مانند متل قو، کلارآباد، رویان، نمک آبرود و نوشهر کوه و دریا در فاصله نزدیک به هم قرار دارند. این امر باعث شده در تمامی فصول سال مخصوصا در فصل تابستان این مناطق دارای آب و هوای مطبوع و دلپذیر باشد. به همین خاطر خرید و فروش ویلا در متل قو، خرید ویلا در کلارآباد، خرید ویلا در نوشهر و خرید ویلا در نمک آبرود نسبت به سایر شهر های شمالی از رونق بیشتری برخوردار است.

دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 info[at]shemina.net

گروه مشاورین املاک شمینا بانک اطلاعاتی بسیار جامع و دقیقی در زمینه خرید و فروش انواع ویلا، زمین، آپارتمان در شمال کشور و در شهر های متل قو - سلمانشهر - کلارآباد - نمک آبرود - چالوس - نوشهر - سیسنگان - رویان - نور - چمستان - محمود آباد و سرخرود دارد و می تواند شما مشتریان گرامی را در حوزه ی خرید و فروش ملک راهنمائی و همراهی کند. جهت اخذ هرگونه مشاوره، با ما در تماس باشید.

سپردن ملک تقاضای ملک جستجو تماس

مقایسه