چه ویلاهایی در شمال را نباید خرید؟

در این مقاله سعی شده شما را با برخی از مشکلاتی که ممکن است ویلاهای شمالی داشته باشند، آشنا کنیم تا شما خریداران محترم از خرید اینگونه ویلاها در شمال اجتناب کنید. دسته ای از افراد که برای خرید ویلا در شمال اقدام می کنند، به برخی نکات مهم که از دیدشان مخفی است توجه نمی کنند و پس از خرید ویلا در شمال و یا خرید زمین در شمال، متوجه این اشتباهات می شوند.

 

 

 

تعداد زیادی از ویلاها در شمال در مناطق پر خطر و حاشیه ای ساخته می شوند که هنگام خرید ویلا در متل قو و بقیه شهر های شمالی باید این نکات را مورد توجه قرار داد. مثلا ویلا در حریم رودخانه ساخته شده است. یا ویلا روی زمین سست در دامنه کوه بنا شده است. تعداد زیادی از ویلاهای ساحلی هم در شمال وجود دارند که حریم قانونی ساحل را رعایت نکرده اند و ویلای خود را در فاصله بسیار نزدیک به ساحل ساخته اند.

 

 

 

هنگام خرید ویلا در کلارآباد، متل قو، نمک آبرود و … باید توجه داشت که ویلا در نزدیکی و مجاورت دکل فشار قوی قرار نگرفته باشد. همچنین باید این نکته را در نظر گرفت ویلای شمالی در منطقه پر سر و صدا مانند نزدیک به مدرسه و یا در نزدیکی زمین فوتبال بنا نشده باشد چرا که این مناطق از آرامش کافی برخوردار نمی باشند.

 

 

نکته دیگری که هنگام خرید ویلا در شمال باید به آن توجه کرد، راه های ارتباطی ویلا می باشد. ویلا نباید در مناطق پرت و دور از جاده ها و سایر ویلا ها باشد، در این صورت خریدار ویلا باید به فکر امنیت ویلا باشد. هنگام خرید ویلا در کلارآباد یا متل قو باید به بومی نبودن و شهرکی بودن ویلا توجه کرد. زیرا خریداران ویلاهایی که در داخل بافت بومی نشین قرار دارند، بعدها با بومیان آن منطقه دچار اختلاف فرهنگی و سلیقه می شوند. بهترین گزینه برای خرید ویلا در شمال، ویلاهای شهرکی و در منطقه غیر بومی است.

 

و در آخر باید به این نکته توجه داشت که تعداد زیادی از ویلاها در شمال زیر قیمت به فروش می رسند چرا که از لحاظ سندیت و مالکیت دچار مشکل هستند. این ویلاها نیاز به بررسی بیشتر دارند تا از مشکلات احتمالی که ممکن است در آینده بوجود بیاید، جلوگیری شود. برای اطمینان از صحت و سلامت این ویلاها می توان به دهیاری ها وشورای محل مراجعه کرد و همچنین می توان از فروشنده مورد اعتماد ویلا را خریداری کرد.

 

با توجه به موارد ذکر شده در این مقاله، توصیه می شود از خرید ویلاهایی با ویژگی های فوق خودداری کنید. گروه مشاورین املاک شمینا می تواند با مشاوره صادقانه و درست در زمینه ی خرید و فروش زمین و ویلا در شمال، مشاوره های تخصصی به شما عزیزان ارائه دهد.

دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 info[at]shemina.net

گروه مشاورین املاک شمینا بانک اطلاعاتی بسیار جامع و دقیقی در زمینه خرید و فروش انواع ویلا، زمین، آپارتمان در شمال کشور و در شهر های متل قو - سلمانشهر - کلارآباد - نمک آبرود - چالوس - نوشهر - سیسنگان - رویان - نور - چمستان - محمود آباد و سرخرود دارد و می تواند شما مشتریان گرامی را در حوزه ی خرید و فروش ملک راهنمائی و همراهی کند. جهت اخذ هرگونه مشاوره، با ما در تماس باشید.

سپردن ملک تقاضای ملک جستجو تماس

مقایسه