8 اشتباه رایج خرید ملک در کلارآباد

برای خرید زمین در کلارآباد و یا خرید ویلا در کلارآباد گزینه های متنوع به لحاظ نوع ملک و هم به لحاظ موقعیت جغرافیایی خواهید داشت. کلارآباد یکی از شهرهای قدیمی استان مازندران و منطقه بسیار مناسب برای سرمایه گذاری می باشد. به همین خاطر در سال های اخیر استقبال خوبی از خرید ملک در این شهر توسط ساکنین دیگر استان های کشورمان شده است. کلارآباد شهری پویا برای زندگی و تفریح می باشد که استقبال افراد برای خرید ملک در آن منطقه، بر ارزش ملک های آن افزوده است.

 

 

تردیدی نیست هنگام خرید ویلا در کلارآباد و یا خرید زمین در کلارآباد، اشتباهاتی گریبانتان را بگیرد. تمامی معاملات خرید و فروش ملک در کلارآباد منجر به حس موفقیت در خریداران نخواهد شد. بسیاری از افراد پس از انجام معامله احساس ناکامی و شکست می کنند. قطعا این احساس ناکامی و شکست به خود افراد مربوط خواهد شد. اشتباهاتی هنگام انجام معامله وجود دارند که می توانند نتایج ناخوشایندی را برای خریداران رقم بزند. در ادامه هشت مورد از نکات و اشتباهات رایج در این زمینه را بیان خواهیم کرد.

 

1- خرید ملک به واسطه دلال؛ برای خرید ویلا در کلارآباد و یا خرید زمین در کلارآباد، از طریق دلّال عمل نکنید. سعی کنید از یک مشاور املاک مورد اعتماد و با تجربه برای خری د ملک کمک بگیرید.

2- تعلل کردن و به تعویق انداختن؛ زمانی که یک تصمیم صحیح برای خرید ملک در کلاآباد گرفتید و به نتیجه رسیدید، تعلل نکنید. از طرفی باید توجه داشته باشید تحت فشارهای بیرونی و اصرار مشاور املاک، قرار نگیرید. پس تمامی جوانب را در نظر بگیرید و پس از اینکه از انتخابتان مطمئن شدید، تعلل نکنید.

 

 

3- مشورت با افراد بی تجربه و کم تجربه؛ هنگام تصمیم گیری برای خرید ویلا در کلارآباد و خرید زمین در کلارآباد، از افراد ترسو و بی تجربه و یا کم تجربه مشورت نگیرید.

4- طمع کردن؛ هنگام خرید ملک برای سرمایه گذاری، طمع نکنید و به سود منطقی راضی باشید. برخی از املاک به دلیل مشکلات حقوقی و یا دیگر مشکلات با قیمت ارزان به فروش می رسد. شما باید دقت داشته باشید این نوع املاک تنها به دلیل مشکلاتی که دارند، ارزان تر به فروش می رسند و جز املاک اوکازیون نمی باشند.

 

 

5- تعارف و رودربایستی؛ تعارفات و رودربایستی را هنگام معامله کنار بگذارید. چرا که شما یکی از طرفین معامله هستید که باید حق و حقوق تان را بگیرید. در این امر خجالت نکشید و مدارک هویتی و اسناد را بررسی کنید. هرگونه سوال را راجع به معامله را بپرسید و موارد مهم را پیگیری کنید.

6- عدم بررسی اسناد و مدارک؛ اسناد و مدارک مربوط به ملک را به دقت بررسی کنید و از صحت آن اطمینان حاصل نمایید. هنگام خرید ملک بهتر است قید املاک قولنامه ای را بزنید و ویلاهایی را خریداری کنید که دارای سند شش دانگ می باشند.

 

 

7- عدم بازدید از ملک؛ چند بار به صورت دقیق از ملک بازدید کنید و موقعیت ملک، امنیت محله، چشم انداز اطراف ملک را نیز به دقت برسی کنید. در ساعت های مختلف شبانه روز، صبح، ظهر، عصر، شب به منطقه ای که ملک در آنجا قرار دارد، بروید و میزان رفت و آمد، ترافیک، سر و صدا را از نزدیک مشاهده کنید.

8- معامله کردن در مکان هایی به غیر از بنگاه؛ معامله را در بنگاه املاک انجام دهید و به هیچ عنوان این کار را در منزل و محل کار فروشنده انجام ندهید.

 

 

هنگام خرید ویلا در کلارآباد و یا خرید زمین در کلارآباد، بهتر است از این 8 اشتباه دوری کنید تا همواره در بازار خرید و فروش ملک سرمایه گذاری پرسود و موفقی داشته باشید.

 

با افزایش خرید و فروش ویلا در کلارآباد و خرید و فروش زمین در کلارآباد، بسیاری از افراد سودجو وارد این بازار شده اند. بنابراین نیاز به یک مشاور املاک خوب در بازار املاک این شهر به شدت احساس می شود. برای اینکه یک معامله سودآور و مطمئن داشته باشید باید از یک مشاور املاک مطمئن مشورت بگیرید. چرا که در انجام معاملات معمولا مبلغ زیادی رد و بدل می شود. اگر مشاور املاکی که انتخاب می کنید از اعتبار کافی برخوردار نباشد، به راحتی می تواند برای شما دام پهن کند. گروه مشاورین املاک شمینا با تجربه چندین ساله خود در حوزه خرید و فروش ویلا در شمال، از اعتبار و حسن شهرت بالایی برخوردار می باشد. شما خریداران محترم برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 info[at]shemina.net

گروه مشاورین املاک شمینا بانک اطلاعاتی بسیار جامع و دقیقی در زمینه خرید و فروش انواع ویلا، زمین، آپارتمان در شمال کشور و در شهر های متل قو - سلمانشهر - کلارآباد - نمک آبرود - چالوس - نوشهر - سیسنگان - رویان - نور - چمستان - محمود آباد و سرخرود دارد و می تواند شما مشتریان گرامی را در حوزه ی خرید و فروش ملک راهنمائی و همراهی کند. جهت اخذ هرگونه مشاوره، با ما در تماس باشید.

سپردن ملک تقاضای ملک جستجو تماس

مقایسه