رکود بازار، بهترین فرصت برای سرمایه گذاران با تجربه

رکود بازار، بهترین فرصت برای سرمایه گذاران با تجربه

سرمایه گذاران با تجربه به خوبی می دانند که بهترین فرصت جهت سرمایه گذاری برای خرید ملک شامل (خرید ویلا و خرید زمین در شمال) زمانی است که بازار خرید و فروش ملک از تب و تاب بیوفتد.
چرا که می توانند خرید هایشان را با قیمت های پائین تر و شرایط پرداخت بهتر انجام دهند…

خواندن بیشتر
فرصت های سرمایه گذاری در سرخرود

فرصت های سرمایه گذاری در سرخرود

شهر سرخرود در استان مازندران و به دو شهر محمود آباد از غرب و شهر فریدون کنار از شرق متصل است، تا قبل از سال 1375 سرخرود با دو بخش، تحت عنوان سرخرود شرقی و سرخرود غربی شناخته می شد اما بعد از آن با یک نام واحد به نام سرخرود آمارگیری شد.

خواندن بیشتر
فرصت های سرمایه گذاری در محمودآباد

فرصت های سرمایه گذاری در محمودآباد

شهر ساحلی محمودآباد جزو شهرهای غربی استان مازندران می باشد که به لحاظ موقعیت مکانی از جایگاه استراتژیکی برخوردار می باشد زیرا موجب اتصال غرب و شرق استان شده است. همچنین راه ارتباطی بین تهران با این مناطق می باشد، از همین رو جزو مناطق پر تردد محسوب می شود. طبق دلایل گفته شده محمودآباد به عنوان یک شهر مناسب برای سرمایه گذاری در شمال محسوب می شود و توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است.

خواندن بیشتر
فرصت های سرمایه گذاری در نور و چمستان

فرصت های سرمایه گذاری در نور و چمستان

شهرستان نور یکی از شهرهای استان مازندران می باشد، که در شرق استان واقع شده است و دارای سه بخش مرکزی و بلده و چسمتان می باشد.
شهرستان نور به لحاظ وسعت جزو سومین شهرستان پهناور غرب مازندران می باشد و دارای هفت هزار پارک جنگلی و 30 کیلومتر ساحل شنی می باشد که همین مسئله باعث پذیرش گردشگران بیشتری در این منطقه می شود و سرمایه گذاری در نور را بسیار پربازده کرده است.

خواندن بیشتر
فرصت های سرمایه گذاری در رویان

فرصت های سرمایه گذاری در رویان

رویان شهری ساحلی در حاشیه ی دریای خزر می باشد، از جنوب به رشته کوه های البرز متصل است و دو شهر نور و نوشهر را به هم متصل می کند. نام قدیمی این شهر “علمده” بوده است. رویان به لحاظ آب و هوایی جزو مناطق معتدل و مرطوب شناخته می شود و همین مسئله موجب شده تا کشاورزی و به ویژه کاشت برنج مورد توجه مردم این منطقه باشد.

خواندن بیشتر
فرصت های سرمایه گذاری در نوشهر

فرصت های سرمایه گذاری در نوشهر

مناطق شمالی کشور با توجه به برخوردار بودن از آب و هوای مناسب، طبیعت زیبایی را در خود جای داده است. مازندران به عنوان یکی از این استان های شمالی مقصد بسیاری از سفرها می باشد، در این میان یکی از شهرهایی که از دیرباز توجه زیادی را به خود جلب نموده است و موجب ورود گردشگران زیادی به این منطقه شده است، شهر ساحلی و جنگلی نوشهر می باشد.

خواندن بیشتر
فرصت های سرمایه گذاری در نمک آبرود

فرصت های سرمایه گذاری در نمک آبرود

شهر توریستی و گردشگری نمک آبرود در حاشیه ی دریای خزر به عنوان یکی از شهرهای توریست پذیر در غرب مازندران به شمار می رود. وجود امکانات تفریحی و توریستی سبب شده هر ساله مسافران زیادی برای گردش به این منطقه سفر کنند. همین مسئله موجب شده تا توجه ها به سرمایه گذاری در نمک آبرود معطوف شود. ایجاد شهرک ها در این منطقه، به خوبی گویای این مسئله است. خرید و فروش زمین در نمک آبرود به یکی از مقاصد سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری تبدیل شده و ساخت ویلا در نمک آبرود را می توان سرمایه گذاری پربازده دانست.

خواندن بیشتر
فرصت های سرمایه گذاری در کلارآباد

فرصت های سرمایه گذاری در کلارآباد

کلارآباد جزو بخش مرکزی شهرستان عباس آباد و در غرب مازندارن واقع شده است. کلارآباد از شمال به دریاچه ی خزر و از جنوب با رشته کوه های البرز احاطه شده است که آب و هوای معتدل را برای این منطقه به ارمغان آورده است و موجب سرسبزی منطقه گشته است.
کلارآباد به دلیل قرار گرفتن بین دو استان شمالی مازندران و گیلان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، همچنین به دلیل قرار گرفتن در کنار منطقه ی توریستی نمک آبرود…

خواندن بیشتر
فرصت های سرمایه گذاری در متل قو

فرصت های سرمایه گذاری در متل قو

شهر متل قو در دهه های اخیر جمعیت بی سابقه توریست و گردشگر را تجربه کرده است. این مقوله باعث شده تا فرصت های سرمایه گذاری در این منطقه بیش از پیش افزایش یابد. معمولا زیرساخت ها و ظرفیت های اقتصادی و اشتغال در میان شهرهای مهاجرپذیر، بیشتر است.
علت عمده مهاجرت به این شهر، وجود طبیعت زیبا و بکر، نزدیکی به ساحل و جنگل و سرمایه گذاری در این مناطق خوش آب و هوا می باشد.
به طوری که افراد زیادی با خرید ویلا در متل قو یا فروش ویلا در متل قو و یا خرید و فروش زمین در متل قو (سلمانشهر) …

خواندن بیشتر
دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 info[at]shemina.net

گروه مشاورین املاک شمینا بانک اطلاعاتی بسیار جامع و دقیقی در زمینه خرید و فروش انواع ویلا، زمین، آپارتمان در شمال کشور و در شهر های متل قو - سلمانشهر - کلارآباد - نمک آبرود - چالوس - نوشهر - سیسنگان - رویان - نور - چمستان - محمود آباد و سرخرود دارد و می تواند شما مشتریان گرامی را در حوزه ی خرید و فروش ملک راهنمائی و همراهی کند. جهت اخذ هرگونه مشاوره، با ما در تماس باشید.

سپردن ملک تقاضای ملک جستجو تماس

مقایسه