فرصت های سرمایه گذاری در متل قو

شهر متل قو در دهه های اخیر جمعیت بی سابقه توریست و گردشگر را تجربه کرده است. این مقوله باعث شده تا فرصت های سرمایه گذاری در این منطقه بیش از پیش افزایش یابد. معمولا زیرساخت ها و ظرفیت های اقتصادی و اشتغال در میان شهرهای مهاجرپذیر، بیشتر است.
علت عمده مهاجرت به این شهر، وجود طبیعت زیبا و بکر، نزدیکی به ساحل و جنگل و سرمایه گذاری در این مناطق خوش آب و هوا می باشد.

به طوری که افراد زیادی با خرید ویلا در متل قو یا فروش ویلا در متل قو و یا خرید و فروش زمین در متل قو (سلمانشهر)، به سرمایه گذاری در این مناطق پرداخته اند.
عده ای زیادی افراد با خرید ویلا در متل قو، و یا اجاره شبانه ویلا در متل قو، کسب درآمد می کنند. یکی دیگر فرصت های شغلی و کسب درآمد در این شهر، هزینه ورودی پلاژها، هزینه بازی ها، تفریحات آبی، فروشگاه های برند، بازارهای محلی، رستوران ها، فست فود ها و … در این شهر می باشد.

 

 

 

ساخت و ساز ویلا و پیمانکاری:
به دلیل آب و هوای مطلوب در شهر متل قو، اکثر کسانی که قصد سرمایه گذاری در متل قو (سلمانشهر) را دارند، ترجیح می دهند صاحب خانه های ویلایی در این مناطق باشند. اما به دلیل سختی ها و عدم تخصص کافی صاحبان سرمایه در ساخت ویلا، معمولا ترجیح می دهند این کار را به افرادی که پیمانکاری و ساخت و ساز ویلا انجام می دهند، بسپارند.

 

سوغات:
از قسمت های جذاب هر سفر خرید سوغاتی می باشد. این سوغاتی می تواند شامل صنایع دستی و یا خوراکی های مربوط به آن منطقه باشد. شهر متل قو سوغاتی های زیادی از جمله کلوچه و کوکی، ترشی، آلوچه های جنگلی، نان ییلاقی، انواع مربا، زیتون، ماهی، برنج، خشکبار، لبنبات محلی و … را دارا می باشد که خود باعث رونق اقتصادی در این شهر شده است.

 

فرهنگ متل قو
این شهر به دلیل اینکه شهر مهاجر پذیری می باشد، اکثر ساکنان متل قو (سلمانشهر) را افرادی تشکیل می دهند که از شهر ها و استان های دیگر به این منطقه مهاجرت کرده اند. مهاجرت افراد به این شهر باعث توسعه فرهنگ و آداب جدید این منطقه شده است. به طوری که بیش از نیمی از جمعیت این شهر دارای فرهنگ غیر بومی و شهرنشین مدرن می باشد.

دفتر مرکزی: مازندران - چالوس - خیابان شورا - مجتمع اداری صبرا - واحد 11 info[at]shemina.net

گروه مشاورین املاک شمینا بانک اطلاعاتی بسیار جامع و دقیقی در زمینه خرید و فروش انواع ویلا، زمین، آپارتمان در شمال کشور و در شهر های متل قو - سلمانشهر - کلارآباد - نمک آبرود - چالوس - نوشهر - سیسنگان - رویان - نور - چمستان - محمود آباد و سرخرود دارد و می تواند شما مشتریان گرامی را در حوزه ی خرید و فروش ملک راهنمائی و همراهی کند. جهت اخذ هرگونه مشاوره، با ما در تماس باشید.

سپردن ملک تقاضای ملک جستجو تماس

مقایسه