جک درب اتوماتیک در تنکابن – نصب، خرید و فروش جک درب اتوماتیک در تنکابن

جک درب اتوماتیک در تنکابن – نصب، خرید و فروش جک درب اتوماتیک در تنکابن

می توان گفت جک درب اتوماتیک از نیازهای ضروری زندگی بشر شده است، چرا که علاوه بر آسایش، امنیت را نیز به همراه دارد، شما با زدن یک دکمه درب ورودی را به روی خودتان باز می کنید و از این رو امنیتتان نیز تامین می شود، چرا که هنگام خروج از ماشین تا باز کردن درب ورودی نمی دانید با چه خطراتی ممکن است مواجه شوید؟ خطر سرقت یا ورود افراد غیرمتفرقه به محل امن شما و ….

خرید جک درب اتوماتیک در تنکابن

برند های جک درب اتوماتیک در تنکابن

از این رو که جک درب اتوماتیک در تنکابن وسیله ای پرکاربرد است، که برای درب انبار، پارکینگ، ادارات و سازمان ها استفاده می شود، مدل های متنوعی از آن را می توان در بازار یافت. قدمت تولید جک درب اتوماتیک در کشور ما چندان کهن نیست از این رو وقتی شرکت های تولید کننده ایرانی به تازگی شروع به کار کرده بودند، افراد زیادی نمی توانستند به کیفیت و کارایی آن اعتماد کنند و ترجیح بر این بود که از نمونه های خارجی استفاده شود، اما رفته رفته با افزایش نوسانات ارز و البته بالا رفتن کیفیت تولیدات داخلی ، از جک درب اتوماتیک تولید داخل نیز استقبال فراوانی میشود. شرکت شمینا با سالها فعالیت در زمینه سیستم های حفاظتی ، مجموعه ایی از بهترین برندهای داخلی و خارجی را گلچین کرده و به مشتریان عزیز خود عرضه می کند. برندهای معتبر جک درب اتوماتیک در تنکابن که کیفیت و عملکرد عالی از خود ارائه می دهند، مانند . برندهایی مانند بلانکو Blanco ، بی اف تی BFT ، روما ROMA ، یال yal ، پروتکو Protco ، سوزوکی Suzuki ، سیماران SIMARAN و فک FAK .

قیمت جک درب اتوماتیک در تنکابن

کیفیت می تواند یکی از مولفه های تاثیر گذار بر قیمت باشد اما عوامل دیگری هستند که مستقیما بر روی قیمت تاثیر می گذارند، عواملی مانند میزان تردد ، وزن و عرض درب ها، برند شرکت سازنده جک درب پارکینگ. اگر انتخاب شما براساس نیازتان باشد یعنی دو عامل اول که تردد و عرض و وزن درب است در سطح پایینی باشد نیاز به پرداخت هزینه بالاتر برای خرید جک درب اتوماتیک در تنکابن نیست ، از طرفی شرکت های تولید کننده با توجه به سابقه کاری و کیفیت تولیداتشان، قیمت بالاتری جک درب اتوماتیک در تنکابن تعیین می کنند که می توان با آگاهی از برندهای باکیفیت و نوپای داخلی خرید جک اتوماتیک را انجام داد، تا در مجموع هزینه کمتری پرداخت کنیم.

فروش جک درب اتوماتیک در تنکابن

ویژگی های جک درب اتوماتیک ایده آل در تنکابن

 • ضدآب و ضد گردو غبار
 • مقاوم در برابر ترددهای بالا
 • متناسب با وزن و عرض درب
 • قدرت پرس درب بطوریکه توسط سارقین باز نشود
 • بی صدا بودن جک
 • دوام بالا در طولانی مدت

مسلما قصد شما از خرید درب اتوماتیک در تنکابن، رسیدن به رفاه و آسایش است. حال اگر جک درب اتوماتیک شما از کیفیت لازم برخوردار نباشد و مدام خراب شود یا نیاز به تعمیر داشته باشد بیشتر شما را دچار چالش می کند و موجب سلب آسایش می شود لذا حتما برای خرید جک پارکینگی متناسب با دربتان با کارشناس فنی حوزه ی درب های اتوماتیک مشورت نمایید.

مراحل خرید و ثبت سفارش درب کنترلی و جک درب در تنکابن

برای خرید جک پارکینگی در تنکابن می توانید ابتدا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید مشاوران تیم شمینا شما را در خرید جک پارکینگی راهنمایی می کنند. در نهایت از طریق سایت شمینا عملیات ثبت سفارش درب کنترلی و جک درب در تنکابن انجام می شود بدون اینکه نیاز باشد شما وقت باارزش خود را در بازار و ترافیک تلف کنید.

نصب و راه اندازی جک درب اتوماتیک در تنکابن

خدمات شرکت شمینا در نصب درب های اتوماتیک در تنکابن

 • مشاوره رایگان در خصوص جک درب اتوماتیک در تنکابن
 • تضمین قیمت منصفانه جک کنترلی در تنکابن
 • ارسال سریع نیروی حرفه ایی نصب جک پارکینگی در تنکابن
 • نصب اصولی درب کنترلی در تنکابن
 • گارانتی و خدمات پس از فروش نصب جک دروازه در تنکابن
 • پشتیبانی و گارانتی پس از نصب جک دروازه در تنکابن

 

مقایسه